Automatizace budov

Zabýváme se návrhem řešení, tvorbou aplikačního software, uváděním do provozu a následným servisem řídicích systémů používaných v technice budov. Naši zákazníci jsou investoři, architekti, stavební společnosti, dodavatelé technologií i montážní organizace, které nemají vlastní softwarové inženýry. Jsme schopni dodat řešení "na klíč" nebo pouze softwarové práce a uvedení systému do provozu. Vše je vždy na domluvě a konkrétním projektu. Nejsme montážní organizace, do projektů vstupujeme vždy ve spolupráci s ověřenými partnery. Prioritou je pro nás férové jednání, kvalitní řešení a spokojený zákazník. Naši aplikační inženýři procházejí pravidelně širokou škálou odborných školení a kurzů, což nám umožňuje dodávat kvalitní soudobá řešení na vysoké technické úrovni. 

Primárně se zaměřujeme na následující systémy:

  • řízení vnitřního klimatu HVAC (vytápění, větrání, vzduchotechnika a chlazení): řízení zdrojů (kotelny, předávací stanice, strojovny chlazení a VZT), individuální prostorová regulace (IRC). Vedle velkých systémů jsme schopni dodat řešení i pro rodinné domy a byty, tzv. malou regulaci. 
  • řízení osvětlení: dodáváme a oživujeme systémy založené na standardu DALI, úzce spolupracujeme se společností Helvar a jejím českým zastoupením.
  • zabezpečení: EZS, EPS, CCTV, zabezpečení počítačových sítí a serverů.
  • monitoring a vzdálená správa: jsme schopni dodat a nastavit síťové prvky pro možnost vzdáleného monitoringu, ovládání a údržby systému.
  • systémová integrace a BMS (building management system): vizualizace, sběr a předávání dat mezi různými systémy. Pro tento účel dodáváme řešení postavené na Niagara AX framework nebo naše vlastní produkty viz. sekce vývoj software.
  • hotelové systémy: jsme vyškoleni pro návrh a nasazení hotelového řešení INNCOM.

 

 

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky v oblasti řízení a automatizace budov, zadejte prosím Váš e-mail.

 

 

Kontaktní Informace

 

  • SAFECONTROL s.r.o.
  • email: info@safecontrol.cz