Podnikové informační systémy

Posunout dolů

Každý podnik i organizace potřebují ke svému fungování kvalitní informace. V dnešní rychlé době již není možné udržovat a sdílet data off-line – ať už se jedná o ručně psané informace nebo jednoduché excelovské tabulky. Bez online technologií si lze každodenní život jen těžko představit – umožňují nám nakoupit potraviny z pohodlí domova, mít přehled o pohybu na svých účtech odkudkoliv ze světa, nebo rezervovat jízdenky bez nutnosti stát frontu na přepážce. Nakopněte i vy svůj byznys díky chytrým technologiím a představte si, čeho můžete dosáhnout, když budete mít k dispozici správná data ve správný čas!

Nebojte se digitální revoluce. S námi ji využijete ve svůj prospěch!

 

Proč potřebujete vlastní informační systém?

 

Dostupnost
informací

V době, kdy správné informace mají větší hodnotu než kdykoli dřív a jejich znalost usnadňuje rozhodování, se vyplatí mít přehled. Právě proto je dobré vědět, co se přesně odehrává ve vašem podnikání, a mít tak možnost včas odhalit kritické body. A to vše přehledně, komplexně a klidně i z domova!

Jak vám pomůžeme?

Pečlivě si vás vyslechneme, abychom pochopili co je důležité. Navrhneme a dodáme systém šitý na míru vašim potřebám.

Bezpečnost
podnikových dat

Podniková data mají pro svého majitele nevyčíslitelnou hodnotu. Ztráta nebo zneužití informací může mít fatální následky, proto je nutné bezpečnosti dat věnovat nejvyšší pozornost. Naší filozofií není pouze dodat software, vždy zkoumáme systém v širších souvislostech a upozorníme vás na možná rizika.

Jak vám pomůžeme?

Provedeme analýzu vaší infrastruktury a zavedeme opatření pro dlouhodobě hladký provoz vašeho podnikového systému.

Analýzy dat
a reporty

Trápíte se s velkým objemem dat a jejich vyhodnocením? Nechte počítače, ať se o to postarají za vás! Síla a přínos podnikových systémů totiž netkví pouze ve sdílení a zálohování dat, ale převážně v automatických výpočtech a nástrojích pro analytiku.

Jak vám pomůžeme?

Pomůžeme Vám sestavit reporty šité na míru Vašim potřebám.

Systémová
integrace

Propojováním a sdílením dat s jinými systémy dosáhnete vysoké přidané hodnoty. V praxi se to nejvíce projevuje u exportů dat do účetních a mzdových software, v návaznosti na objednávky, automatizovaného měření fyzikálních veličin, vzdálené diagnostiky strojů atp.

Jak vám pomůžeme?

Díky otevřenosti našeho systému jsme schopni integrace s vaším libovolným systémem nebo zařízením třetí strany.

Digitalizace procesů a řízení kvality

Zejména v oblasti výroby a služeb je žádoucí dodržovat nastavené postupy. Podnikový systém je nástrojem pro monitoring a řízení procesů, čímž zamezí „nežádoucí kreativitě“. Společně s kontrolou kvality a evidencí neshod je nástrojem pro plnění standardů ISO 9001.

Jak vám pomůžeme?

Nastavíme systém tak, aby přesně vyhovoval způsobu vašeho podnikání, a byl tak v souladu s novými i zaběhnutými procesy.

Proč zvolit právě řešení SAFECONTROL?

  • Moderní a ověřené technologie
  • Žádné licenční omezení kvůli počtu dalších klientů
  • Přístup do systému z libovolného zařízení – PC, tabletu, chytrého telefonu
  • Kompletní řešení, ne jenom unifikované služby a produkty
  • Systém upravený na míru – s námi se nepřizpůsobujte softwaru, my ho přizpůsobíme vám!
Jak to funguje
REFERENCE

Případové studie

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi