Hydronic College

Posunout dolů
Název projektu:

Hydronic College

Lokalita:

Eysins, Švýcarsko

Zákazník:

IMI Hydronic Engineering

Realizace:

2019/2020
 

SSI-20-DIN, Vizualizace, ModBus, Branding, RemoteAcces

Info o zákazníkovi:

Divize IMI Hydronic nabízí jedinečnou řadu inovativních a kvalitních výrobků pro HVAC. Jejich termostatické ventily a hlavice vyráběné v produktové kategorii IMI Heimeier zná široká veřejnost a možná je máte instalované doma nebo v kanceláři na otopných tělesech i vy. Přestože o dalších dvou divizích vědí spíše zasvěcení odborníci a instalatéři, jejich produkty jsou podobně nepostradatelné – zatímco IMI Pneumatex nabízí řešení pro udržování tlaku, separaci nečistot a plynů v otopných a chladících soustavách, IMI TA se zaměřuje na pohony, vyvažování a regulaci průtoku.

Se společností IMI Hydronic Engineering spolupracujeme již řadu let a sdílíme společné hodnoty. Věříme, že inovace a kvalitní produkty jsou tou nejlepší cestou, jak se prosadit. Jsme hrdí na to, že si společnost IMI ze všech dostupných řešení vybrala právě to naše. Společně jsme v minulém roce provedli upgrade řídicího systému pro hlavní školicí středisko ve švýcarském Eysins, kde probíhá školení expertů na „Hydroniku“.

Co jsme pomohli
vyřešit:

  • Ovládání a monitoring školicího střediska „Hydronic College“
  • Responzivní UI design v korporátních barvách pro tablety iPad
  • Interaktivní widgety a side panel pro ovládání akčních prvků
  • Integrace a monitoring jednotek BrainCube Connect

„Práce se SAFECONTROL je jednoduše přímočará. Po výměně nápadů na dálku se vše vyřešilo během pár dnů práce na místě. Systém od té doby běží naprosto spolehlivě. Skvělé!“

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi