Obchodní centrum VIVO!

Posunout dolů
Název projektu:

Monitoring nouzového osvětlení

Lokalita:

Praha, ČR

Kategorie:

Obchodní centra Řízení osvětlení WEBserver Nouzové osvětlení Touch Panely

Realizace:

2021 - 2022

Použité produkty:

WEBserver-10-DIN, Vizualizace, Plánovač, Reportér, Emergency, Remote, Touch-50

Info o budově:

VIVO! Hostivař je jedno z 10 obchodních center stejnojmeného řetězce ve střední a východní Evropě.

Obchodní centra VIVO! jsou navržena pro města s počtem obyvatel nad 200 000. Zákazníkům nabízejí nákupní zážitek v moderním prostředí jednopatrových budov se standardizovaným designem. Dokonalá kombinace mezinárodních značek s unikátními lokálními prodejci přesně reaguje na potřeby návštěvníků.

Info o projektu:

V rámci projektu rekonstrukce pasáže jsme byli osloveni s dodávkou řídicího systému včetně monitoringu nouzového osvětlení DALI. Požadavek na funkční, uživatelsky příjemný a spolehlivý systém hravě splnila kombinace řídicího systému Helvar s WEBserverem na bázi SSI Framework.

Tento projekt je zajímavý zejména použitím autonomních nouzových svítidel s DALI monitoringem. WEBserver automaticky spouští a vyhodnocuje funkční i zátěžové testy v požadovaném intervalu a časech, které si může provozovatel sám nadefinovat. Výsledky jsou pak k dispozici formou automaticky generovaných reportů. Správce budovy má k těmto reportům kdykoliv přístup a samozřejmě může testy kdykoliv spustit ručně.

Pro zjednodušení obsluhy byl systém doplněn o dotykový panel do místnosti ostrahy objektu. Z tohoto panelu lze velmi intuitivně přepnínat mezi režimy den a noc, případně zcela zhasnout. Uživatelský plánovač umožňuje tyto režimy přepínat automaticky v definovaných časech bez nutnosti zásahu obsluhy.

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi