Visionary Praha

Posunout dolů
Název projektu:

Řízení osvětlení a integrace s BMS

Lokalita:

Praha 7, Holešovice

Kategorie:

Administrativní budovy Řízení osvětlení WEBserver BACnet

Realizace:

2018 - 2019

Použité produkty:

WEBserver-100, BACnet, Reporter

Info o budově:

Administrativní budova Visionary se pyšní certifikátem environmentálně šetrných a udržitelných budov LEED Platinum a certifikátem zdravého vnitřního prostředí WELL Gold.

Unikátní sedmipatrová budova Visionary v Praze byla realizována v roce 2018. VISIONARY je moderní budova, která nabízí svým nájemcům zdravé a flexibilní pracovní prostředí, originální design a neotřelou běžeckou dráhu na střeše. V každém patře jsou pro zaměstnance k dispozici venkovní terasy s jednotným konceptem zeleně. Při realizaci budovy Visionary byl díky prosklené fasádě zvláštní důraz kladen na využití denního světla.

Info o projektu:

Všechna svítidla v budově Visionary komunikují DALI standardem. V celé budově je cca 5 000 svítidel. Systém řízení osvětlení je navržen s Helvar Imagine routery. Je zde použito 62 routerů, 716 pohybových senzorů typu 311, 490 multisensorů 312 a 70 EnOcean přijímačů 434 pro bezdrátová tlačítka fungující bez baterií.

VISIONARY je prvním společným projektem DNA CE a Johnson Controls International. Společnost Johnson Controls International pro tuto budovu zajistila kompletní technologii HVAC a facility management. Díky WEBserveru na bázi SSI Framework je realizována spolupráce systému řízení osvětlení Helvar s Johnson Controls HVAC v rozsahu 11.000 BACnet datových bodů.

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi