FANUC Czech

Posunout dolů
Název projektu:

Řízení osvětlení v novém sídle FANUC Czech

Lokalita:

Praha, ČR

Kategorie:

Průmysl Administrativní budovy Řízení osvětlení WEBserver

Realizace:

2021

Použité produkty:

WEBserver-20-DIN-S, Vizualizace, BACnet, Remote

Info o budově:

Společnost FANUC Czech s. r. o., byla založena 16. září 2004 jako pobočka FANUC Europe pro střední a východní Evropu. Jejím cílem je dodávat výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě. FANUC Czech s. r. o., se sídlem v Praze, nabízí průmyslové roboty, CNC řídicí systémy a CNC stroje jako součást automatizace pro výrobu v České republice. Kromě dodávek produktů pořádá společnost četná školení a poskytuje servisní podporu.

Info o projektu:

V roce 2021 si společnost vybudovala nové firemní sídlo Horních Počernicích, které jistě nepřehlédnete při cestě po dálnici D10 na Mladou Boleslav.

Společnost FANUC zvolila pro řízení osvětlení špičkovou technologii od lídra na trhu. Řídicí systém Helvar doplněný nadstavbou WEBserver na bázi SSI framework. Řídicí systém je instalován celkem v pěti rozvaděčích propojených technologickou sítí. WEBserver funguje jako brána mezi technologickou a uživatelskou sítí a umožňuje interakci s dalšími systémy jako je např. audiovizuální technika ve školicím sále. Díky službě RemoteAcces je možné poskytovat velmi komfortním způsobem vzdálenou podporu a diagnostiku v případě požadavků na změnu nastavení osvětlení např. přeuspořádáním prostor.

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi