Naše služby

Posunout dolů

Nejsme žádní nováčci, někteří z nás se v oboru pohybují více než 10 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho zajímavých zkušeností a poznatků – jedním z nich je, že i sebelepší produkt nebude fungovat dobře bez odborné instalace a servisu. Právě proto nabízíme služby spojené s instalací, dlouhodobou správou a údržbou našich produktů. Kvalitní služby a prvotřídní technická podpora jsou naší hlavní prioritou.

Jak to funguje

Společnost SAFECONTROL byla od samého počátku budována jako technicky a technologicky orientovaná firma. Přestože se můžeme pochlubit rozsáhlým technickým know-how, víme, že není v našich silách realizovat všechny potenciální projekty. Proto se o něj rádi dělíme s našimi partnery – obvykle obchodními, konzultačními a dodavatelskými společnostmi v různých sektorech, které podle svých možností a schopností navrhují, prodávají a nasazují produkty původně vyvinuté naší společností. Našim partnerům nabízíme prvotřídní obchodní a technickou podporu. Pro ty nové pořádáme technická školení.

Máte zájem stát se naším partnerem?

kontaktujte nás zde
Inovace je klíč

Inovace je klíč

Jsme si vědomi toho, že hodnota jakéhokoliv produktu (a to zejména v oblasti automatizace a software) je silně závislá na schopnosti držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti designu, elektroniky a informačních technologií. Naši vývojáři proto neustále pracují na nových a vylepšených vlastnostech našich produktů, a to nejen v reakci na požadavky z reálných projektů.

V neposlední řadě nás naše práce baví a každý projekt řešíme s maximálním nasazením. Vážíme si našich zákazníků a vždy rádi pomůžeme. Ochota a lidský přístup je u nás samozřejmostí.
SLUŽBY

S čím konkrétně Vám
můžeme pomoci?

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi

Informační systém pro domov s pečovatelskou službou

VLASTNOSTI

Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč. Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč.

Klíčové vlastnosti Contrary to popular Contrary Popular Contrary to popular Contrary to popular