Řešení pro systémovou integraci

Posunout dolů

Poslední dekády přinesly nevídaný rozvoj technologií a jejich automatizace. Stále častěji je nutné vzájemně propojovat různé systémy tak, aby fungovaly jako celek. Je jedno, jestli podnikáte ve veřejné správě, zdravotnictví nebo vlastníte malý e-shop – možnost monitorování a řízení komplexních, mezi sebou propojených systémů, přináší efektivní provoz, a tím pádem také úspěšnější podnikání.

Tam, kde jiným dojde dech, my obvykle začínáme.

Jak to funguje

Pracujete-li s různými systémy, klidně od vícero výrobců, propojíme je za vás. Jsme kovaní v řídicích systémech pro velké budovy, vlastní využití pro ně najdete ovšem i v průmyslu, infrastruktuře a aplikacích pro „chytrá města“ nebo „internet věcí“. Preferujeme využití standardizovaných rozhraní, umíme si ale poradit i s proprietárními protokoly.

Jak to funguje

Co vám přinese systémová integrace?


Efektivní provoz podniku

Snížení energetické náročnosti

Eliminaci chyb způsobených lidskou únavou či nepozorností

Jak integrujeme vaše systémy?


Niagara framework

Niagara framework

Jsme dlouholetým a jediným českým certifikovaným „developer“ partnerem společnosti Tridium, která je autorem a vlastníkem integrační platformy Niagara. Její jedinečnost spočívá zejména v širokých možnostech použití – ať už v budovách nebo průmyslu po celém světě. Systém je jako jeden z mála otevřený komunitě partnerských vývojářských firem po celém světě. Díky této filozofii se velmi rychle rozvíjí a neustále se rozšiřují jeho možnosti. Vám nabízíme především služby v oblasti zakázkového vývoje komunikačních ovladačů (driverů) a jiného přizpůsobení. Jsme ovšem schopni pomoci i s návrhem a nasazením produktů Niagara do vašeho projektu v jakékoliv fázi a případně je dodat „na klíč“.

 

BACnet

BACnet

V případech, kde je vhodnější řešit integraci pomocí jednoúčelové hardwarové brány, nabízíme vlastní produkt – univerzální BACnet bránu. BACnet (Building Automation Control network) je protokol vyvinutý ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers). Tento protokol je široce užívaný v řídicích systémech velkých budov. Díky své robustnosti proniká i do projektů realizovaných v České republice mnohdy je vyžadován v souvislosti s plněním standardů BREEM, LEEDS atp.
PRODUKTY

Naše produkty pro systémovou integraci

KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi